SAMOOBSLUŽNÝ PARNÍ TEPOVAČ

Je to první řešení na trhu, které umožňuje řidičům vyčistit si sedačky, koberečky, dětské sedačky, kočárky, kola, koloběžky

Pára nad 80 st. C ničí nebo deaktivuje všechny viry, bakterie, spory plísní a hub, dezinfikuje povrchy, bez chemie! Snadno odstraní skvrny i pachy po jídle, zvířatech, cigaretách a zajistí komfort jízdy ve vozidle. Rychlé / levné / nonstop dostupné / ihned suché

Samoobslužné parní čištění čalounění je velmi jednoduché a připomíná čištění čalounění extraktorem. Rozdíl je v krátké době schnutí. Vaše auto je připravené k řízení krátce po vyčištění. Zpravidla celý proces trvá 5 - 15min minut a přínáší zákazníkům výhody, zejména ušetřený čas a peníze, jako i časovou nezávislost, kdy k zařízení využijete - v provozu 24 hodin denně, 365 dní v roce.

Stroj má z jedné strany klasické vysávání se štěrbinovou hubicí a na druhé straně hadici pro parní čištění. Stroj je umístěn u automyčky pod přístřeškem a lze ho využívat za každého počasí.

Za 240 - 300,- Kč dokonale vyčistíte interiér Vašeho vozu. V porovnání s  firmami, které se čištěním interiéru vozidel zabývají, je tato varianta výrazně levnější. A hlavně.... kdo Vám auto vyčistí lépe než Vy sami podle svých představ.